פלס בנאים מתכוונן / בעל מדידה צולבת

בעולמנו הדיגיטלי הם נראים כמו שרידים מהעבר, אך פלס הבנאים נותר כלי הכרחי בפעילות תעשייתית יומיומית. שני סוגי פלס חדשים מ Elesa Ganter מציעים כעת פילוס טוב ומהיר עוד יותר.

כמעט ולא ניתן להסתדר ללא כלים קטנים אלה להתאמה כאשר אנו שואפים ליישור אופקי מושלם של מכונות, מנגנונים או מכשירים. גם לאחר ההתקנה הראשונית, הפלס מחווה אם המיקום עדיין נותר במקומו. ניתן להשתמש בפלס כמעט בכל מקום. בנוסף לכך שהמוצר אינו דורש קווי חשמל או קווי נתונים, מדובר במוצר חזק, פשוט להתאמה וניתן להוסיף אותו ליישום בכל עת. Ganter Elesa הרחיבה כעת את משפחת הפלסים מסוג "בול-קליעה" ופלסים מוברגים עם שני דגמים חדשים.

פלס מים צולב GN 2276

פלסי המים הצולבים GN 2276 משלבים שתי פלסים לינאריים הניצבים זה לזה בתוך בית אלומיניום עגול יחיד. תכנון זה מראה את היישור בשני מישורים בו זמנית, מה שהופך את ההתקנה והיישור לקלים ומהירים יותר. Elesa Ganter מציעים שתי גרסאות: אחת עם תחתית שטוחה להתקנה ישירה וגרסה שנייה עם כדור יישור בצד התחתון להתאמה. הסוג השני, המכונה "JV", מאפשר להתאים את הפלס באמצעות שלושת ברגי ההתקנה כדי לקבוע נקודת אפס המותאמת למצב הספציפי עם שונות של +/- 2 מעלות.

פלסים מתברגים GN 2283

Elesa Ganter מציעים כעת גם פלסים המתברגים בבית אלומיניום. בעוד שפלסי הברגה הקיימים מסוג GN 2282 היו מותקנים בבית מתכת עמוק ולא מתכוונן, ל-GN 2283 החדש יש את אותם המאפיינים כמו פלס הזווית הישרה GN 2276. אלו זמינות הן בגרסת ה-"AV" הניתנת להרכבה ישירה והן בגרסת ה-JV המתכווננת עם זיז יישור בתחתית. גם כאן, מכוונים את פלס ההרמה במהלך ההתקנה באמצעות שני ברגי אלן.

הן הפלסים הליניאריים והן הצולבים זמינים בשני דרגות רגישות. Elesa Ganter מציעים טבלת המרה מפורטת כדי להמחיש איזו רגישות היא הטובה ביותר ליישומים שונים, מה שמקל על השוואת הפרשי גובה, מעלות ודקות.

ניתן לרכוש פריטים אלו, כמו גם את כל פריטי Elesa Ganter אצל היבואן הבלעדי בארץ – ברמיל.

במייל: barmil@barmil.co.il ובאתר האינטרנט של החברה: www.barmil.co.il

גלילה לראש העמוד