ספייסר

ספייסר

על השימוש עם ספייסר

ספייסר יכול להבטיח שראש הבורג לא יפגע במשטח אותו מנסים לחבר. הספייסרים יהיו עגולים או משושים בדומה לאומים, אך חלקם הפנימי הוא ללא הברגה. הם משמשים ליצירת מרווח בין שני משטחים או יותר המחוברים זה לזה. בדרך כלל הספייסר יהיה עשוי ממתכת. ההבדל בין סטנדף שהוא ספייסר בעצמו לאלו שאנו דנים בהם כעת, זה ההברגה הפנימית. הספייסרים החלקים מבפנים, אינם לוקחים חלק בהידוק של המשטחים ונתפסים רק בזכות הלחץ שבין הבורג והחלק אליו הוא מתחבר.

יצירת חלל

מרווח בורג, Spacers הוא צינור או גליל חלול. השימוש בו נעשה, עם הצבתו בין המשטח שאליו אתה מכניס את הבורג ובין ראש הבורג. במילים פשוטות, שימוש עם Spacers מבטיח שלא ניתן להכניס את הבורג עד הסוף. גופו החלול של ספייסר נועד לאפשר להברגה של הבורג לעבור דרכו לחלוטין, לפני הכניסה לפני השטח של המשטח. בנוסף ליצירת הפער בין ראש הבורג למשטח, הם יכולים גם לסייע במיקום מדויק של הברגים. רוב המרווחים כאמור חלקים מבפנים והם ימשיכו להסתובב באופן חופשי, עד שייצמדו למקומם על ידי הידוק של הבורג.

הרכבת חומרה

ניתן לראות שימוש נרחב עם ספייסר במגוון יישומים שונים, במיוחד בהרכבה של חומרה אלקטרונית. חומרת הרכבה. הדבר חשוב בתחום זה, על מנת לאפשר זרימה טובה של אוויר וקירור המערכות. הם אף יכולים לשמש, כדי להפוך חיבורי הברגה מסוימים לחזקים יותר. התקנתם פשוטה ונוחה לשימוש, בתנאי שעושים שימוש בסוג הנכון, במידה המתאימה ותוך יישום נכון בשטח. כאמור לרוב נעשה שימוש עם ספייסר עגול או משושה ולפעמים גם מרובע. הקוטר של  הגוף החיצוני והאורך צריכים להילקח בחשבון, כמו גם הרוחב הפנימי של החור. משתמשים במרווחים עגולים ליישומים בהם רוצים שהפער יהיה גלוי לעין.

הזמנת ספייסר מחברה מובילה בתחום

אם אתם מחפשים ספייסרים או ברגים איכותיים אחרים, הגעתם למקום הנכון. ברמיל משווקת מוצרים ורכיבים לשימושים תעשייתיים שונים. ניתן למצוא כאן באתר קטלוגים של מגוון חברות עולמיות שברמיל, משווקת את מוצריהם בישראל. ניתן להזמין גם כמויות גדולות בעת הצורך, כאשר החברה מייבאת מגוון מוצרים בהתאמה אישית במהירות, תוך שימוש בשילוח אווירי שבועי. אתם מוזמנים ליצור קשר עם הצוות המקצועי של החברה, על מנת לקבל ייעוץ לפני הזמנה.