מהו Rivnut?

ריבנט הינו אום מסמרת עיוור (Rivet nuts) והוא סוג של מחבר המשמש לחיבור מאובטח של שני רכיבים או יותר יחד. הם נועדו לספק חיבורים חזקים ואמינים, תוך שהם גם קלים להתקנה בחללים צרים. RIVNUTs עשויים מחומרים בעלי חוזק גבוה כגון אלומיניום, פלדה ונירוסטה, מה שהופך אותם מתאימים למגוון רחב של יישומים. מחברים אלה יכולים לשמש בתעשיות רכב ותעופה וחלל, כמו גם ליישומי הרכבה למטרות כלליות. עם העיצוב הייחודי שלהם, RIVNUTs מספקים דרך יעילה לחבר רכיבים במקומות שקשה להגיע אליהם ללא צורך בריתוך או שיטות מסובכות אחרות.

אום מסמרה עיוורת RIVNUT   של חברת

BOELLHOFF

RIVKLE  BOLLHOFF

אום מסמרת של חברת RIVKLE הם פתרון פשוט וחסכוני לחיבור רכיבים יחד במגוון יישומים. ריבנטים אלו מתוכננים להחדרה לחורים שנקדחו מראש ולאחר מכן ניתן להדק אותם על ידי הפעלת לחץ על ראש האום. זה הופך אותם לאידיאליים לשימוש במקומות שבהם הגישה מוגבלת או קשה, כמו בתוך תא מנוע או מאחורי קיר. האומים הללו מציעים עמידות מצוינת בפני קורוזיה, עמידות בפני רטט ועמידות בטמפרטורה מגיעים בגדלים ובחומרים שונים, מה שהופך אותם למתאימים כמעט לכל יישום. אומי מסמרת עיוורים של RIVKLE מספקים ביצועים אמינים לאורך זמן וקלים להתקנה במינימום מאמץ.

אומי מסמרת עיוורים בתעשיית הרכב

BOELLHOFF

RIVNUT

אומי מסמרת עיוורים הם חלק חשוב מתעשיית הרכב, המספקים דרך בטוחה ואמינה להדק רכיבים זה לזה. הם משמשים ביישומים רבים, כגון הצמדת לוחות גוף, ידיות לדלת ורכיבים אחרים. אומי מסמרת עיוורים משמשים גם לחיבור חלקי קישוט פנימיים כמו חגורות בטיחות וכריות אוויר. בנוסף, אומים אלו מספקים אחיזה חזקה ועמידה בפני רעידות וניתן להשתמש בהם במשטחי מתכת ופלסטיק כאחד. חשוב לדעת שאום המסמרת העיוור הוא מרכיב חיוני בייצור רכב, המספק חיבור מאובטח במינימום מאמץ.

אם אתם מחפשים Rivnut איכותי ועמיד, רצוי לרכוש אותו דרך חברה המתמחה אביזרי מכונות, פרזול וקשיחים, כך שתבטיחו לעצמכם ריבנט חזק ואיכותי.

לפרטים ומידע נוסף על השירותים והחלקים אותם אנו מספקים, צרו עמנו קשר דרך הטלפון או השאירו פרטים בטופס צור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

Rivnet