ברגי קפטיב

מהם ברגי קפטיב ומה אופן השימוש בהם?

ברגי קפטיב הם ברגים כלואים שעוצבו כך שכשמחברים אותם יחד הם מתהדקים ומתחזקים. הם אידיאליים להשאיר חלקים מחוברים זה לזה. בניגוד לבורג רגיל שאינו מחובר להברגה נוספת מהצד השני, לברגים מסוג זה, לאחר שהבורג עובר בלוחות אותם הוא מהדק, הוא מתברג לתוך החלק השני וכך הלוחות ננעלות. ברגים כלואים למעשה, מחברים בין לוחות שאנו מעוניינים שיישארו יחדיו. הבורג השבוי יכול להסתובב בחופשיות, בתוך הרכיב הראשון, עם תנועה צירית מסוימת, אך הוא אינו מסוגל להיפרד ממנו. 

מבנה ייחודי

לברגים שבויים Screws Captiv יש הברגה רגילה בתחילתם וקוטר מופחת, למשך שאר אורך הבורג. החלק המושחל של הבורג הכלוא מוברג דרך החור, עד שהקוטר המופחת, יכול לעבור בחופשיות דרכו. כדי להתקין Screws Captiv על לוח, הבורג מועבר תחילה דרך החור בלוח. לאחר מכן מוברג הלוח על הבורג הכלוא, עד שמגיעים לקטע בקוטר המופחת, תוך שמירה על הבורג על הלוח. כדי להתקין בורג כלוא באמצעות עוגן שמירה, העוגן נלחץ תחילה על הפאנל. לאחר מכן מוברג הבורג הכלוא לתוך העוגן, עד שמגיעים לקטע של הקוטר הצר והבורג נשמר במקומו.

הרכבה יעילה

כשמדובר על ברגי קפטיב ניתן להזמין, בהתאם לשיטת סימון הגודל האירופאית המשתמשת ביחידות מידה של מילימטר או בשיטת סימון הגודל האמריקאית, העושה שימוש ביחידות מידה של אינצ’ים. לכל סוג בורג שבוי יש מברג המותאם לסוג ההברגה. ברגי קפטיב נמצאים במרכזה של תעשיית ההידוק ברחבי העולם. הם משמשים להרכבת מוצרים שונים כמו מגירות, פנלים, רהיטים ועוד. ניתן להשתמש בברגי פאנל שבויים להרכבת מוצרי מתכת או עץ. בברגים אלה ניתן למצוא חיבור חצי קשיח, אשר בתורו מספק גמישות מרבית. ניתן לנתק בקלות את הפאנלים המחוברים עם בורג שבוי, ובכך לספק גמישות מבחינת התפעול והעיצוב.

הזמנת ברגי קפטיב איכותיים

במקרים רבים השימוש עם ברגי קפטיב עדיף, על פני החלופות, מכיוון שאלו אינם פוגעים בתפקוד ובתנועת החלקים, גם כאשר החלקים נעים או מופעל עליהם לחץ. מגוון ברגים שכאלה זמינים בשוק, בצורות שונות של ראשי בורג המאפשרים להשתמש בהם בקלות עם ציוד מותאם. אם אתם זקוקים למקום המשווק ברגים איכותיים, ברמיל היא הכתובת עבורכם. ברמיל מתמחה בייבוא מוצרים ורכיבים מחברות מובילות בעולם וצוות החברה זמין לייעוץ וליווי.

גלילה לראש העמוד