ברגי פאנל

מה חשוב להבין על ברגי פאנל

בתעשיות רבות נעשה שימוש עם ברגי פאנל להידוק יציב של חלקים שונים. התעשייה משתמשת בארגז כלים נרחב של ברגים ואומים, בשלל גדלים וצורות לשימושים שונים. חשוב להבין את ההבדלים בין הסוגים השונים ואת אופני השימוש בהם, לרבות אופן השימוש עם ברגי קפטיב. ברגים ואומים בראש ובראשונה, משמשים לשם חיבור משטחים וסוגי הברגים והאומים השונים משפעים על חוזק החיבור ויכולת התנועה של החלקים המחוברים. ברגים מופעים במגוון צורות חיצוניות ובגדלים שונים, בהתאם לצורך.

חומרי בגלם לברגים

ברגים תעשייתיים לרוב מיוצרים מפלדת אל חלד שהוא חומר חזק ועמיד לחום. הפלדה מאפשרת, הפעלת כוח גדול על המחבר, טרם הגעה לנקודת השבירה. ניתן לראות כיום גם ברגים מטיטניום, חומר יקר אך קל משקל ועמיד בפני תהליכי קורוזיה. לחיבורים שלא צפויה עליהן הפעלת כוחות חזקים או תנועתיות רבה, ניתן לראות גם ברגים מפליז וארד, במיוחד בתחמי הפלסטיקה והעץ. ברגי פאנל יהיו לרוב מפלדה והבורג נועד לעבור את הלוחות ולהתברג, לתוך חלק משלים מצדו האחר. למעשה ככל שההברגה מתקדמת, החלקים מתהדקים האחד לשני ויכולת התנועה שלהם מצטמצמת.

חיבור ופירוק או מסע לכיוון אחד

ברגי הידוק וחיבור לחלקים ניתנים לפירוק בעת הצורך, ללא פגיעה בחלקים שחוברו. לכן ברגי פאנל צריכים להיות מחומרי גלם איכותיים, שיאפשרו לפתוח את ההברגה ולנתק את החלקים לשימוש חוזר. ישנם ברגים המכילים עם סיליקון או גומי, על מנת שבפעולת ההידוק תהיה אטימה מלאה של המחברים השונים. ניתן לראות בשימוש סוגי תבריג שונים, בהתאם לאופי החיבור. לבורג של שני חלקים, הכולל את הראש ואת התבריג יכול להיות, תבריג משולש או תבריג בעל שיניי מסור, לשם לנעילה חד כיווניית חזקה.

הזמנת ברגי פאנל איכותיים

כאשר מדובר על ברגי פאנל ניתן לראות, מספר גדלים משתנה לשימושים תעשייתיים שונים. חשוב לשים לב לשיטות הסימון השונות של האירופים (מילימטרים) והאמריקאים (אינצ'ים), לגבי גודל הבורג. המידות מתייחסות תמיד, הן לאורך הגודל והן לקוטר הבורג. בחירת המידה המתאימה תלויה, בעובי המשטחים המיועדים לחיבור. חברת ברמיל מציעה ללקוחות הישראלים מגוון ברגי פאנל בגדלים משתנים בהתאם לצרכי הלקוחות. ברמיל מחזיקה במלאי נרחב של מוצרים ופריטים ,במרכז החברה כאן בישראל. כמו כן החברה מבצעת משלוח אווירי, כל שבוע מארה"ב ומאירופה מהיצרניות אותן היא משווקת, מה שמאפשר אספקה מהירה במיוחד, של פריטים איכותיים שאינם במלאי. 

גלילה לראש העמוד