אום נעיצה

על השימוש עם אום נעיצה

אום נעיצה מתאפיין בארבעה חודים, אותם נועצים לתוך חומר רך כמו עץ. לפני הנעיצה יש לקדוח חור בקוטר של האום ולאחר מכן, נועצים את האום פנימה. בין יתר השימושים באום מסוג זה, הוא נפוץ גם בתחומי האמנות והיצירה, כמו גם בתעשיית רהיטי העץ וייצור בחומרים דמויי עץ. האום יעיל כאשר בורג עם חוד, בורג סיבית, כבר אינו יעיל בגלל שפשוף ובלאי. נעיצה של האום במידה המותאמת לבורג, במיקום הישן מאפשרת לחבר ביעילות מחדש, את החלקים השונים באופן יציב וממושך.

עיגון וחיבור

בייצור תעשייתי משתמשים במגוון מכשירים שונים, בהם נדרש חיבור והידוק של חלקים שונים. כדי לבנות ולייצר מוצרים , יש צורך באינספור רכיבים גדולים וקטנים, שהמפעלים מיצרים ומרכיבים יחדיו, על מנת להביא את המוצר המוגמר. הקשיחים, לרבות אום נעיצה הם מעין ברגים בגדלים שונים, שמטרתם לעגן ולחבר בין הרכיבים השונים, על מנת לשמור על כל מוצר באופן שלם ואטום. הקשיחים מיוצרים ממגוון חומרים שונים, החל מסגסוגת קלה ועד למתכות קשות, בהתאם למאפייני וצרכי המוצרים השונים. 

קשיחים נוספים

מלבד השימוש הנפוץ עם אום נעיצה קשיחים נוספים, בהן נעשה שימוש נפוץ הם מהסוג קינסרט שמיועד לחיזוק של הברגות במתכת. הקשיח בעל מנגנון לנעילה עצמית, מגדיל את ההספק ומאפשר התקנה, ללא צורך במברג מיוחד ותוך רמת התנגדות גבוהה לפיתול. לחומרים רכים משתמשים כמחבר גם עם תותבי מתכת. הדבר מאפשר לחבר חלקי פלסטיק, ללא צורך בהברגה ולעשות בהם שימוש חוזר, בחלקים השונים ולהאריך את חיי המוצרים באופן משמעותי.

אום נעיצה ממשווק איכותי

בנוסף חשוב להבין כי אום נעיצה עיוור מאפשר נעיצה טובה ויציבה גם למשטחים דקים, כמו גם למקרים בהם יש צורך בהרכבה חד צדדית. ניתן לנעוץ או להבריג את האום העיוור בקלות יחסית, והוא מתאים גם למתכות דקות ופלסטיק. יש שימוש נרחב באומים מסוג זה בענף הרכב והתעופה. אם אתם מחפשים להזמין אום נעיצה איכותי הגעתם למקום הנכון. ברמיל הינה מפיץ מורשה של אביזרי פרזול, מוצרי פלסטיק, מוצרי אוטומציה לתעשייה ועוד. ניתן למצוא אצלנו מגוון ברגים ומחברים, לפי סטנדרטים בינלאומיים מוכרים. ניתן להשיג את המוצרים במידות מילימטריות או אינצ'יות, בהתאם לדרישות של כל לקוח. אתם מוזמנים ליצור קשר לשאלות נוספות.

גלילה לראש העמוד